Layout Builder Styles (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Groups
ml: കൂട്ടങ്ങൾ

en: Type
ml: തരം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
