Layout Builder Styles (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Groups
mr: समुह

en: Group
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Required
mr: आवश्यक

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Block
mr: भाग
