Layout Builder Styles (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Required
pl: Wymagane

en: Label
pl: Etykieta

en: Section
pl: Sekcja

en: Block
pl: Blok

en: CSS classes
pl: Klasy CSS

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Classes
pl: Klasy

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Form type
pl: Typ formularza

en: Styles
pl: Style

en: Layout Builder
pl: Kreator Układu
