Layout Builder Styles (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Type
th: ประเภท

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Required
th: จำเป็น

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Styles
th: ลักษณะ
