Layout Builder Usage Reports (1.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Filter
ast: Filtru
