Layout Builder Usage Reports (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Language
az: Dil

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Provider
az: Provayder

en: Bundle
az: Paket
