Layout Builder Usage Reports (1.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Custom
eo: Propra

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Provider
eo: Provizanto

en: Bundle
eo: Fasko
