Layout Builder Usage Reports (1.0.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Language
et: Keel

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Label
et: Nimetus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Node Title
et: Sisu pealkiri

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Report
et: Teavita

en: Bundle
et: kogum

en: Node language
et: Postituse keel

en: Node Bundle
et: Sisuelemendi kogum

en: Plugin ID
et: Plugina ID
