Layout Builder Usage Reports (1.0.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Custom
gl: Personalizado

en: Filter
gl: Filtro

en: Node Title
gl: Título do Nodo.

en: Provider
gl: Proveedor

en: Report
gl: Informe

en: Bundle
gl: Paquete

en: Node language
gl: Lingua do nodo
