Layout Builder Usage Reports (1.0.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Node ID
it: ID del nodo

en: Label
it: Etichetta

en: Custom
it: Personalizzato

en: Filter
it: Filtra

en: Node Title
it: Titolo del nodo

en: Provider
it: Fonte esterna

en: Report
it: Resoconto

en: Node language
it: Linguaggio del contenuto

en: Plugin ID
it: ID del plugin
