Layout Builder Usage Reports (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Report
kn: ವರದಿ
