Layout Builder Usage Reports (1.0.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Custom
am: ብጁ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Bundle
am: ቅርቅብ
