Layout Builder Usage Reports (1.0.1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: Label
de: Beschriftung

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Node Title
de: Beitragstitel

en: Provider
de: Anbieter

en: Report
de: Bericht

en: Bundle
de: Subtyp

en: Node language
de: Sprache des Beitrags

en: Block Type
de: Block-Typ

en: Node Bundle
de: Beitrags-Subtyp

en: Plugin ID
de: Plugin-ID
