Layout Builder Usage Reports (1.0.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Label
fa: برچسب

en: Custom
fa: سفارشی

en: Filter
fa: فیلتر

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Report
fa: گزارش

en: Bundle
fa: بسته
