Layout Builder Usage Reports (1.0.1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: Label
fr: Libellé

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Filter
fr: Filtrer

en: Node Title
fr: Titre du nœud

en: Provider
fr: Fournisseur

en: Report
fr: Rapport

en: Bundle
fr: Type

en: Node language
fr: Langue du nœud

en: Block Type
fr: Type de bloc

en: Node Bundle
fr: Paquet du nœud

en: Plugin ID
fr: Identifiant (ID) du plugin
