Layout Builder Usage Reports (1.0.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Language
he: שפה

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Label
he: תווית

en: Custom
he: מותאם

en: Filter
he: סינון

en: Node Title
he: כותרת פריט התוכן

en: Provider
he: ספק

en: Bundle
he: חבילה

en: Node language
he: שפת פריט התוכן
