Layout Builder Usage Reports (1.0.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Label
hr: Oznaka

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Node language
hr: Jezik node-a
