Layout Builder Usage Reports (1.0.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Label
is: Merking

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Filter
is: Sía

en: Node Title
is: Titill nóðu
