Layout Builder Usage Reports (1.0.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Label
ar: التسمية

en: Filter
ar: انتقاء

en: Provider
ar: المزود

en: Bundle
ar: الحزمة
