Layout Builder Usage Reports (1.0.2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Label
el: Ετικέτα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Provider
el: Πάροχος

en: Report
el: Αναφορά

en: Bundle
el: Ομάδα
