Layout Builder Usage Reports (1.0.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Label
eu: Etiketa

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Node Title
eu: Nodo izenburua

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Node language
eu: Nodo hizkuntza
