Layout Builder Usage Reports (1.0.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Filter
mr: गाळणी

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Bundle
mr: बंडल
