Layout Builder Usage Reports (1.0.3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Label
cs: Popisek

en: Filter
cs: Filtr

en: Node Title
cs: Nadpis uzlu

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Report
cs: Výkaz

en: Node language
cs: Jazyk uzlu

en: Plugin ID
cs: ID pluginu
