Layout Builder Usage Reports (1.0.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Label
hy: Պիտակ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Bundle
hy: Փաթեթ
