Layout Builder Usage Reports (1.0.3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: Label
ml: അടയാളം

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Provider
ml: ദാതാവ്
