Layout Builder Usage Reports (1.0.4) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Label
da: Etiket

en: Node Title
da: Indholdselementtitel

en: Provider
da: Udbyder

en: Report
da: Rapport

en: Node language
da: Node sprog

en: Block Type
da: Bloktype

en: Node Bundle
da: Node-bundle

en: Layout Builder
da: Layout Bygger
