Layout Builder Usage Reports (1.0.4) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Node ID
id: ID Node

en: Provider
id: Penyedia

en: Report
id: Laporkan

en: Bundle
id: Bundel

en: Plugin ID
id: ID Plugin

en: Layout Builder
id: Pembuat Tata Letak
