Layout Builder Usage Reports (1.0.4) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Label
lt: Etiketė

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Report
lt: Ataskaita

en: Bundle
lt: Paketas

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
