Layout Builder Usage Reports (1.0.4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Report
nl: Rapport

en: Bundle
nl: Bundel

en: Node language
nl: Taal van de node

en: Block Type
nl: Bloktype

en: Node Bundle
nl: Inhoudstype

en: Plugin ID
nl: Plug-in ID
