Layout Builder Usage Reports (1.0.4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Report
gu: અહેવાલ

en: Bundle
gu: બંડલ
