Layout Builder Usage Reports (1.0.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Label
ne: लेबल

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Bundle
ne: पोका
