Layout Builder Usage Reports (1.0.4) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Language
pl: Język

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Label
pl: Etykieta

en: Filter
pl: Filtr

en: Node Title
pl: Tytuł węzła

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Report
pl: Raport

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Node language
pl: Język węzła

en: Block Type
pl: Typ bloku

en: Node Bundle
pl: Zestaw węzła

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki

en: Layout Builder
pl: Kreator Układu
