Layout Builder Usage Reports (1.0.4) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Node ID
ru: ID материала

en: Label
ru: Метка

en: Filter
ru: Фильтр

en: Node Title
ru: Заголовок материала

en: Provider
ru: Поставщик

en: Report
ru: Отчёт

en: Bundle
ru: Набор

en: Node language
ru: Язык материала

en: Block Type
ru: Тип блока

en: Node Bundle
ru: Тип материала

en: Plugin ID
ru: ID плагина

en: Layout Builder
ru: Конструктор макета
