Layout Builder Usage Reports (1.0.4) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Label
sv: Etikett

en: Filter
sv: Filtrera

en: Node Title
sv: Nodtitel

en: Provider
sv: Leverantör

en: Report
sv: Rapportera

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Node language
sv: Nodens språk

en: Block Type
sv: Typ av block

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin
