Layout Builder Usage Reports (1.0.4) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Node ID
vi: ID node

en: Label
vi: Nhãn

en: Filter
vi: Lọc

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Node language
vi: Ngôn ngữ node
