Layout Builder Widget (2.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Revert to defaults
de: Auf Standardwerte zurücksetzen

en: Hidden
de: Ausgeblendet

en: About
de: Über

en: Discard changes
de: Änderungen verwerfen

en: Shown
de: Angezeigt

en: The layout override has been saved.
de: Die Übersteuerung des Layouts wurde gespeichert.

en: Layout Builder Widget
de: Layout-Builder-Steuerelement

en: A field widget for Layout Builder.
de: Ein Feldsteuerelement für Layout Builder.

en: Show content preview
de: Inhaltsvorschau anzeigen
