Layout Builder Widget (2.0.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Revert to defaults
ru: Возвратить по умолчанию

en: Hidden
ru: Скрытый

en: About
ru: Информация

en: Discard changes
ru: Отменить изменения

en: Shown
ru: Показано

en: Layout Builder
ru: Конструктор макета

en: The layout override has been saved.
ru: Переопределение макета сохранено.

en: Layout Builder Widget
ru: Виджет конструктора макетов

en: A field widget for Layout Builder.
ru: Виджет поля для Layout Builder

en: Show content preview
ru: Предпросмотр содержимого
