Layout Builder Widget (2.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Revert to defaults
sv: Återgå till standardinställningarna

en: Hidden
sv: Dold

en: About
sv: Om

en: Discard changes
sv: Ignorera ändringar

en: Shown
sv: Visade

en: The layout override has been saved.
sv: Åsidosättandet av layouten har sparats.

en: Show content preview
sv: Visa förhandsgranskning av innehåll
