Layout Builder Widget (3.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Hidden
az: Gizli

en: About
az: Haqqında

en: Discard changes
az: Dəyişiklikləri ləğv etmək

en: Shown
az: Göstərildi

en: You have unsaved changes.
az: Yadda saxlanmamış dəyişiklikləriniz var.

en: The layout override has been saved.
az: Düzəlişin dəyişdirilməsi yadda saxlanıldı.

en: Layout Builder Widget
az: Layout Builder Vidcet

en: A field widget for Layout Builder.
az: Layout Builder üçün sahə vidceti.
