Layout Builder Widget (3.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Hidden
et: Peidetud

en: About
et: Programmist

en: Discard changes
et: Tühista muudatused

en: Shown
et: Nähtav

en: You have unsaved changes.
et: Sul on salvestamata muudatusi.
