Layout Builder Widget (3.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: About
fi: Tietoja

en: Discard changes
fi: Hylkää muutokset

en: Shown
fi: Näytetty

en: You have unsaved changes.
fi: Sinulla on tallentamattomia muutoksia.
