Layout Builder Widget (3.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Hidden
pl: Ukryty

en: About
pl: O stronie

en: Discard changes
pl: Porzuć zmiany

en: Shown
pl: Widoczny

en: You have unsaved changes.
pl: Masz niezapisane zmiany

en: Layout Builder
pl: Kreator Układu

en: The layout override has been saved.
pl: Nadpisany układ został zapisany.
