Layout Builder Widget (3.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Hidden
th: ซ่อน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Discard changes
th: ยกเลิกการเปลี่ยนแปลง

en: Shown
th: แสดงให้เห็นว่า

en: You have unsaved changes.
th: คุณมีการเปลี่ยนแปลงลำดับสินค้ากรุณากดปุ่มอัพเดทข้อมูล
