Layout Builder Widget (3.0.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Hidden
uk: Приховано

en: About
uk: Про модуль

en: Discard changes
uk: Відхилити зміни

en: Shown
uk: Показано

en: You have unsaved changes.
uk: Ви маєте незбережені зміни

en: Layout Builder
uk: Конструктор макетів

en: The layout override has been saved.
uk: Це перевизначення макету було збережено.

en: Layout Builder Widget
uk: Віджет Конструктора макетів

en: A field widget for Layout Builder.
uk: Віджет поля для Конструктора макетів.
