Layout Builder Widget (3.0.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Hidden
hu: Rejtett

en: About
hu: Leírás

en: Discard changes
hu: Változások elvetése

en: Shown
hu: Mutatva

en: You have unsaved changes.
hu: Nem mentett változások vannak.

en: Layout Builder
hu: Elrendezés építő

en: The layout override has been saved.
hu: Az elrendezés felülírás elmentve.

en: Layout Builder Widget
hu: <em>Layout Builder</em> felületi elem

en: A field widget for Layout Builder.
hu: Egy mező felületi elem a <em>Layout Builder</em> modulhoz.
