Layout Builder Widget (3.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Hidden
ro: Ascuns

en: About
ro: Despre

en: Discard changes
ro: Renunțare la modificări

en: Shown
ro: Afișate

en: You have unsaved changes.
ro: Aveți modificări nesalvate
