Layout Builder Widget (8.x-1.5) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Revert to defaults
da: Vend tilbage til standardindstilling

en: Hidden
da: Skjult

en: About
da: Om

en: Discard changes
da: Fortryd ændringer

en: Shown
da: Vist

en: Layout Builder
da: Layout Bygger

en: A field widget for Layout Builder.
da: En felt-widget til Layout Builder.

en: Show content preview
da: Vis indholdspreview
