Layout Builder Widget (8.x-1.5) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Revert to defaults
es: Volver a valores predefinidos

en: Hidden
es: Oculto

en: About
es: Acerca de

en: Discard changes
es: ¿Descartar cambios?

en: Shown
es: Mostrando

en: The layout override has been saved.
es: La anulación de diseño se ha guardado.

en: Layout Builder Widget
es: Widgets de Layout Builder

en: A field widget for Layout Builder.
es: Widget de campo para Layout Builder.

en: Show content preview
es: Mostrar vista previa del contenido
