Layout Builder Widget (8.x-1.5) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Revert to defaults
fr: Rétablir aux valeurs par défaut

en: Hidden
fr: Caché

en: About
fr: À propos

en: Discard changes
fr: Annuler les changements

en: Revert overrides
fr: Rétablir les supplantations

en: Shown
fr: Affiché

en: The layout override has been saved.
fr: La surcharge de mise en page a été enregistrée.

en: A field widget for Layout Builder.
fr: Un widget de champ pour le constructeur de mise en page.

en: Show content preview
fr: Pré-visualiser le contenu
