Layout Builder Widget (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Revert to defaults
id: Kembalikan ke default

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: About
id: Tentang

en: Discard changes
id: Membuang perubahan

en: Shown
id: Tampil
